Začetek Liga 2018 - Lisjakova struga

Liga 2018 - Lisjakova struga

LIGA Temeljne enote Gornja Radgona – LISJAKOVA STRUGA 2018
 
DSC00415

1. tekma SOBOTA 

2. tekma SOBOTA   

3. tekma SOBOTA  

4. tekma SOBOTA   

5. tekma SOBOTA  

6. tekma SOBOTA   

7. tekma SOBOTA  

8. tekma SOBOTA   

Točkovanje

Rezultate tekme se izračunajo tako, da razvrsti tekmovalce po teži ulova in opravi točkovanje, in sicer:

1. mesto: 1 negativna točka, 2. mesto: 2 negativni točki, 3. mesto: 3 negativne točke..

28. mesto: 28 negativnih točk.

Primer izračuna: Dva tekmovalca zasedeta enako uvrstitev, 8. mesto, naslednji je uvrščen na sedmo mesto. Ta enako uvrščena tekmovalca prejmeta 8, 5 točke. (8+9=17 : 2 = 8, 5 ).

Primer izračuna: Na tekmi je 19 tekmovalcev, 10  jih ima ulov in so uvrščeni od 1. do 10. mesta. Naslednjih 9 pa dobi naslednje negativne točke: 19 + (10 + 1) : 2 = ( 19 + 11) : 2 = 30 : 2 = 15 točk

Za nesodelovanje na tekmi LIGE dobi tekmovalec 19 udeleženih + 1 = 20 negativnih točk.

Zmaga tekmovalec, ki ima najmanjši seštevek negativnih točk skupaj.

V primeru istega seštevka negativnih točk je zmagovalec tisti, ki ima večjo težo ujetih rib.

V primeru, da imata tekmovalca isti seštevek negativnih točk in isto skupno težo ulova, se štejejo višje uvrstitve na posameznih tekmah.

V kolikor so tudi te uvrstitve enake, o zmagovalcu odloča žreb.

Rezultati tekem :

Končni vrstni red

Št

PRIIMEK IN IME

Točke na tekmo

Skup.t.

Točk

1

Maček Vlado

2

3

9970

5

2

Letič Ignac

7

2

5690

9

3

Kuzmič Iztok

12

1

5220

13

4

Bolčina Ivan

3

13

5320

16

5

Utroša Slavko

9

8

2830

17

6

Petek Rudi

11

7

2950

18

7

Pintarič Danilo

14

5

2710

19

8

Fridau Martin

10

10

2690

20

9

Volf Stanko

16

6

2300

22

10

Dvanajšček Dušan

19

4

1790

23

11

Merčnik Peter

1

23

3070

24

12

Bolčina Silva

15

11

2690

26

13

Verzel Domi

4

23

4230

27

14

Perša Matija

5

23

1900

28

15

Vnuk Vinko

6

23

2810

29

16

Grah Drago

8

23

1900

31

17

Luter Oto

23

9

980

32

18

Dvanajšček Dare

20

12

830

32

19

Ploj Boris

13

23

1230

36

20

Merčnik Darko

17

23

830

40

21

Pišek Ladislav

18

23

570

41

22

Ploj Dani

20

23

     0          

43

NASLEDNJA TEKMA 30.6.2018   ZBOR OB 6h ZAČETK TEKME OB 7h

Zadnjič posodobljeno (Ponedeljek, 11 Junij 2018 07:24)

 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm