Začetek Liga 2018 - Lisjakova struga

Liga 2018 - Lisjakova struga

LIGA Temeljne enote Gornja Radgona – LISJAKOVA STRUGA 2018
 
DSC00415

1. tekma SOBOTA 

2. tekma SOBOTA   

3. tekma SOBOTA  

4. tekma SOBOTA   

5. tekma SOBOTA  

6. tekma SOBOTA   

7. tekma SOBOTA  

8. tekma SOBOTA   

Točkovanje

Rezultate tekme se izračunajo tako, da razvrsti tekmovalce po teži ulova in opravi točkovanje, in sicer:

1. mesto: 1 negativna točka, 2. mesto: 2 negativni točki, 3. mesto: 3 negativne točke..

28. mesto: 28 negativnih točk.

Primer izračuna: Dva tekmovalca zasedeta enako uvrstitev, 8. mesto, naslednji je uvrščen na sedmo mesto. Ta enako uvrščena tekmovalca prejmeta 8, 5 točke. (8+9=17 : 2 = 8, 5 ).

Primer izračuna: Na tekmi je 19 tekmovalcev, 10  jih ima ulov in so uvrščeni od 1. do 10. mesta. Naslednjih 9 pa dobi naslednje negativne točke: 19 + (10 + 1) : 2 = ( 19 + 11) : 2 = 30 : 2 = 15 točk

Za nesodelovanje na tekmi LIGE dobi tekmovalec 19 udeleženih + 1 = 20 negativnih točk.

Zmaga tekmovalec, ki ima najmanjši seštevek negativnih točk skupaj.

V primeru istega seštevka negativnih točk je zmagovalec tisti, ki ima večjo težo ujetih rib.

V primeru, da imata tekmovalca isti seštevek negativnih točk in isto skupno težo ulova, se štejejo višje uvrstitve na posameznih tekmah.

V kolikor so tudi te uvrstitve enake, o zmagovalcu odloča žreb.

Rezultati tekem :

Končni vrstni red

Št

PRIIMEK IN IME

Točke na tekmo

Skup.t.

Točk

1

Maček Vlado

2

3

6

7

8

15230

26

2

Utroša Slavko

9

8

10

8

2

6260

37

3

Dvanajšček Dušan

19

4

4

3

10

8860

40

4

Letič Ignac

7

2

23

6

4

9290

42

5

Grah Drago

8

23

3

2

7

10150

43

6

Perša Matjaž

5

23

2

15

3

8110

48

7

Fridau Martin

10

10

4

9

15

7530

48

8

Merčnik Peter

1

23

23

1

1

9790

49

9

Vnuk Vinko

6

23

1

11

9

11570

50

10

Bolčina Silva

15

11

14

4

6

6520

50

11

Bolčina Ivan

3

13

13

10

12

7700

51

12

Petek Rudi

11

7

9

14

11

5560

52

13

Kuzmič Iztok

12

1

11

16

14

6960

54

14

Volf Stanko

16

6

7

13

13

5350

55

15

Pintarič Danilo

14

5

8

12

23

5680

62

16

Dvanajšček Dare

20

12

12

18

5

1900

67

17

Verzel Domi

4

23

23

17

23

4630

90

18

Merčnik Darko

17

23

23

5

23

4490

91

19

Luter Oto

23

9

23

23

23

830

101

20

Ploj Boris

13

23

23

23

23

1230

105

21

Pišek Ladislav

18

23

23

23

23

570

110

22

Ploj Dani

20

23

23

23

23

112

   NASLEDNJA TEKMA 29.9.2018  ZBOR OB 6h

                  

Zadnjič posodobljeno (Četrtek, 06 September 2018 08:03)

 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm