Začetek Liga mladi 2018

Liga mladi 2018

Liga mladih 2018

  1. tekma – TE Videm  sobota   ________________   v Blaguškem jezeru – možno  krmljenje
  2. tekma – TE Radenci  sobota   _______________  v Hrastje Moti  – možno krmljenje
  3. tekma – TE G. Radgona sobota  _____________  v Podgrad  –  krmljenje omejeno 1 kg suhe vabe – krme.
  4. tekma – TE Apače sobota __________________  v Zgornjem Konjišču – možno krmljenje
  5. tekma – TE Tišina  nedelja   ________________   v Gradišču  – možno krmljenje


Gradie_16_8

Tekmovanja – srečanja bodo za vsako kategorijo posebej U – 15 in U – 20, kjer se bodo podeljevale dnevne nagrade ( medalje ali pokali ) ter praktične nagrade katere bodo zagotovili UO TE RD Radgona.

Na koncu pa bo do podeljeni pokali za skupnega zmagovalca ( prva tri mesta ) RD Radgona za obe kategoriji U – 15 in U – 20.

Tekmovalo se bo po Pravilniku lova rib s plovcem. Skupni rezultat posameznikov ( v kategorijah ) na koncu niza tekem je seštevek negativnih točk. Posameznik z najmanjšim seštevkom številom točk bo zmagovalec.

Dobro bo, da se udeležite vseh tekem, če hočete biti skupni zmagovalec, kajti za nesodelovanje na tekmah so dodatne negativne točke.

1.       tekma – TE Videm  nedelja   28.04.2018  v  Blaguškem jezeru

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

17.560 g

1

2.

Mihael Čuk

TE Videm

6.080 g

2

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Enej  Kapun

TE Apače

9.440 g

1

2.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

8.600 g

2

3.

Aljaž  Hecl

TE Videm

2.920 g

3

2.       tekma – TE Radenci  sobota   12.05.2018 v Hrastje Moti

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

1.360 g

1

2.

Mihael Čuk

TE Videm

940 g

2

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1

Aljaž  Ružič

TE Tišina

1.440 g

1

2

Enej  Kapun

TE Apače

1.280 g

2,5

2

Aljaž  Hecl

TE Videm

1.280 g

2,5

3.       tekma – TE Apače sobota 26.05.2018 v Zgornjem Konjišču

 

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1

Mihael Kukovec

TE Videm

28.600 g

1

2

Mihael Čuk

TE Videm

23.750 g

2

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1

Enej  Kapun

TE Apače

13.850 g

1

2

Aljaž  Ružič

TE Tišina

8.750 g

2

3

Aljaž  Hecl

TE Videm

2.300 g

3

 

4.       tekma – TE Gornja Radgona sobota 02.06.2018 v Podgradu

 

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

//

3

2.

Mihael Čuk

TE Videm

//

3

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Enej  Kapun

TE Apače

12.600 g

1

2.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

9.560 g

2

3.

Aljaž  Hecl

TE Videm

2.200 g

3

5.        tekma – TE Tišina nedelja 08.07.2018 v Gradišču

Kategorija U – 20

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

12.800 g

1

2.

Mihael Čuk

TE Videm

//

3

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Teža

Točke

1.

Enej  Kapun

TE Apače

15,600 g

1

2.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

13.000 g

2

3.

Aljaž  Hecl

TE Videm

12.800 g

3

 

Trenutni vrstni red :

Kategorija U – 20    

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Mihael Kukovec

TE Videm

60.320 g

1

1

1

3

1

7

2.

Mihael Čuk

TE Videm

30.770 g

2

2

2

3

3

12

Kategorija U – 15

Mesto

Ime in priimek

Temeljna enota

Skupaj teža

Točke

Skupaj točke

1.

Enej  Kapun

TE Apače

52.770 g

1

2,5

1

1

1

6,5

2.

Aljaž  Ružič

TE Tišina

41.350 g

2

1

2

2

2

9

3.

Aljaž  Hecl

TE Videm

21.500 g

3

2,5

3

3

3

14,5


 
TE Apače
TE Radenci
TE Gornja Radgona
TE Tišina
TE Videm